Pasūtījumi

Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un veltam maksimālu uzmanību Jūsu vēlmēm, tāpēc individuālo pasūtījumu pieņemšana notiek tikai pēc iepriekšējas vienošanās.

Lai saskaņotu Jūsu vizītes laiku, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 20200087

Jūsu jautājumus un piedāvājumus lūdzu sūtiet uz info@zelts.lv


Pasūtījuma izpildes cikls

1. Vizīte salonā

Lai veiktu juvelierizstrādājuma pasūtījumu salonā, ir vienkārši jāpiezvana mums un jāvienojas par vēlamo vizītes laiku. Mūsu konsultants uzklausīs Jūsu velmes, nodemonstrēs mūsu izstrādājumu paraugus, pieejamo dārgakmeņu kvalitāti un izmantojamos sakausējumus, ja Jūs vēl neesat nolēmis kādu modeli vēlaties pasūtīt – iepazīstinās ar pieejamajiem katalogiem.

Ja nepieciešams, uz Jūsu jautājumiem atbildēs juvelieris. Veicot gredzenu pasūtījumu, Jums piedāvās noteikt izmēru izmantojot speciālu gredzenu komplektu.

2. Pasūtījuma noformēšana

Ja pieņemsiet lēmumu veikt pasūtījumu, mūsu konsultants aizpildīs pasūtījuma veidlapu, norādot pasūtījuma detaļas un juvelierizstrādājuma skici, kā arī piefiksēs informāciju par pasūtījuma izpildes termiņiem, plānotajām izmaksām un avansu.

Pasūtot gredzenu, vēlamo gredzena izmēru nosaka pats klients, vadoties pēc saviem uzskatiem par valkāšanai komfortablu izmēru.

3. Izgatavošana

Pasūtījuma izpildes laikā var rasties vajadzība veikt pielaikošanu vai noorganizētpapildus tikšanos, lai apstiprināt dizainu vai piegādāto dārgakmeņu kvalitāti. Ja iespējams, mēs brīdinām klientus par šādu nepieciešamību veicot pasūtījuma noformēšanu.

Kad juvelierizstrādājums ir izgatavots, tas tiek iesniegts Latvijas proves biroja proves zīmogošanai un dārgakmeņu pārbaudei. Ja pasūtījuma laikā klients izteicis vēlmi, tiek pasūtīts arī sertifikāts.

Kad juvelierizstrādājums ir saņemts no Latvijas proves biroja, mūsu konsultants piezvanīs Jums un saskaņos ar Jums vēlamo vīzītes laiku.

4. Apmaksa

Individuālo pasūtījumu apmaksa notiek divos etapos: avanss noformējot pasūtījumu un gala norēķins saņemot Jūsu juvelierizstrādājumu.

Ja mēs piegādājam dārgakmeņus speciāli Jūsu pasūtījumam, to apmaksa tiek veikta pēc dārgakmeņu saņemšanas darbnīcā un Jūsu apstiprinājuma, ka tie atbilst vēlamajiem kritērijiem.

Mūsu salonā ir iespēja daļēji norēķināties arī ar Jūsu materiāliem (piemēram, nevajadzīgas vai salauztas zelta rotas) – mūsu konsultants pārrēķinās materiālu cenu un piefiksēs informāciju pasūtījuma veidlapā.

5. Gatava juvelierizstrādājuma saņēmšana

Lai saņemtu izpildīto pasūtījumu, Jums jāierodas mūsu salonā. Atsevišķi vienojoties, pie kvīts esamības un pilnas apmaksas nosacījuma, mēs varam izsniegt pasūtījumu Jūsu pilnvarotai personai, ja Jums nav iespējams apmēklēt mūsu salonu personīgi.

Izsniedzot pasūtījumu, mēs lūdzam klientu pārliecināties vai pasūtījums izpildīts atbilstoši klienta vēlmēm, kā arī, pielaikot juvelierizstrādājumu, lai pārliecinātos par izmēra atbilstību un valkāšanas komfortu.

Ja klientam rodas jautājumi vai šaubas, mēs vienmēr piedāvājam pārbaudit atbilstību pasūtījuma veidlapai. Gadījumā, ja juvelierizstrādājumu paredzēts dāvināt, bet tā izmērs neder dāvanas saņemējai, mēs panāksim ar klientu abpusēji izdevīgu problēmas risinājumu.

Saņemot pasūtījumu, dāvanā Jūs saņemsiet vērtīgu iepakojumu. Mūsu konsultants informēs Jūs par piedāvāto bezmaksas juvelierizstrādājuma apkopi un atbildēs uz Jūsu jautājumiem par juvelierizstrādājuma kopšanu.

6. Garantija

Mūsu izgatavotajiemjuvelierizstrādājumiem tiek garantēta bezmaksas apkope reizi gadā – tīrīšana, dārgakmeņu iestiprināšanas drošības pārbaude, pulēšana.

Mēs lūdzam mūsu klientus saudzīgi valkāt juvelierizstrādājumus un ievērot to kopšanas rekomendācijas, bet, gadījumā, ja Jūsu juvelierizstrādājums ir salūzis vai deformējies, laika gaitā uz tā virsmas parādījies skrāpējums vai noberzies matējums/ pulējums, mēs vienmēr laipni palīdzēsim Jums atjaunot Jūsu juvelierizstrādājumu, lai tas priecētu Jūs vēl ilgus gadus.


Mūsu juvelierizstrādājumu priekšrocības

Lai Jūs varētu pārliecināties par mūsu salona izvēles pareizību, piedāvājam Jums:

 • Aplūkot mūsu izgatavoto juvelierizstrādājumu fotoattēlus sadaļā Galerija,
 • Iepazīties ar mūsu juvelierizstrādājumu priekšrocībām un mūsu pieredzi sadaļā Par mums,
 • Apmeklēt mūsu salonu un pašiem novērtēt juvelierizstrādājumu kvalitātikā arīsaņemt izsmeļošu konsultāciju pie pieredzējušiem speciālistiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja mums ir savs zelts (lūžņi, vecie juvelierizstrādājumi), vai Jūs varat tos pārkausēt un izmantot mūsu rotu izgatavošanai?

 • Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot juvelieristrādājumus no Jūsu zelta, vai arī apmainīt to pret mūsu materiālu.

Ja mums patīk modelis, bet mēs gribētu to izgatavot no citas krāsas zelta?

 • Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot juvelierizstrādājumu no citas krāsas zelta vai pat vairāku krāsu kombinācijas. Visbiežāk izmantotās zelta krāsas ir: balta, dzeltena un sarkana. Visbiežāk izmantotās proves: 585 (14K) un 750 (18K).

Ja mums patīk modelis, bet mēs gribētu tajā iestiprināt arī akmeņus, vai tas ir iespējams?

 • Atkarībā no izvēlētā modeļa mūsu juvelieris izvērtēs iespēju iestiprināt akmeņus, sniegs Jums konsultāciju par akmeņu izvēles būtiskiem parametriem un kvalitāti, ka arī nodemonstrēs paraugus.

Vai ir iespējams izgatavot pasūtījumu no Jūsu (darbnīcas) materiāliem?

 • Jā, mēs piedāvājam izmantot mūsu materiālus – gan zeltu, gan dārgakmeņus, kuru kvalitāti apliecinās Latvijas proves biroja uzlikta prove un birka. Pēc Jūsu vēlmes mēs varam pasūtīt juvelierizstrādājumos iestrādātu dārgakmeņu ekspertīzi un kvalitātes apliecību (ar juvelierizstrādājuma fotoattēlu) Latvijas proves birojā.

Mēs internetā atradam bildi ar juvelierizstrādājumu kas mums patīk, vai Jūs varat tādu izgatavot?

 • Jā, Jūs varat nosūtīt vēlamā juvelieristrādājuma bildi uz e-pastu info@zelts.lv, norādot pasūtījuma parametrus,izmēru un vēlamās izmaiņas. Mēs aptuveni aprēķināsim izgatavošanas un materiālu izmaksas.

Kāda gredzenu forma (profils) ir ērta ikdienasvalkāšanai?

 • Balstoties uz mūsu pieredzi par valkāšanas komfortu, rekomendējam izvēlēties profilu ar noapaļotu iekšējo maliņu, kā bildēs. Pie tam ārējais profils var būt gan noapaļots, gan taisns pēc Jūsu vēlmes.

Ring profile

Kā pareizi noteikt gredzena izmēru?

 • Mūsu salonā Jūs varēsiet noteikt gredzena izmēru ar speciālā gredzenu komplekta palīdzību. Juvelieris ieteiks kādiem aspektiem būtu jāpievērš uzmanība izvēloties gredzena izmēru – piemēram, atkarībā no gredzena platuma, viens un tas pats izmērs var būt vairāk vai mazāk komfortabls.

 • Mūsu mājas lapā sadaļā Gredzenu izmēri Jūs varat atrast gredzenu izmēru tabulu.

Atbildes uz citiem jautājumiem Jūs varēsiet iegūt izlasot informāciju, kas ir nopublicēta zem norādēm mūsu mājas lapas apakšējā daļā vai arī atsūtot Jūsu jautājumu uz e-pastu: info@zelts.lv.