Biežāk uzdotie jautājumi

Ja mums ir savs zelts (lūžņi, vecie juvelierizstrādājumi), vai Jūs varat tos pārkausēt un izmantot mūsu rotu izgatavošanai?

  • Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot juvelieristrādājumus no Jūsu zelta, vai arī apmainīt to pret mūsu materiālu.

Ja mums patīk modelis, bet mēs gribētu to izgatavot no citas krāsas zelta?

  • Jā, pēc Jūsu vēlmes mēs varam izgatavot juvelierizstrādājumu no citas krāsas zelta vai pat vairāku krāsu kombinācijas. Visbiežāk izmantotās zelta krāsas ir: balta, dzeltena un sarkana. Visbiežāk izmantotās proves: 585 (14K) un 750 (18K).

Ja mums patīk modelis, bet mēs gribētu tajā iestiprināt arī akmeņus, vai tas ir iespējams?

  • Atkarībā no izvēlētā modeļa mūsu juvelieris izvērtēs iespēju iestiprināt akmeņus, sniegs Jums konsultāciju par akmeņu izvēles būtiskiem parametriem un kvalitāti, ka arī nodemonstrēs paraugus.

Vai ir iespējams izgatavot pasūtījumu no Jūsu (darbnīcas) materiāliem?

  • Jā, mēs piedāvājam izmantot mūsu materiālus – gan zeltu, gan dārgakmeņus, kuru kvalitāti apliecinās Latvijas proves biroja uzlikta prove un birka. Pēc Jūsu vēlmes mēs varam pasūtīt juvelierizstrādājumos iestrādātu dārgakmeņu ekspertīzi un kvalitātes apliecību (ar juvelierizstrādājuma fotoattēlu) Latvijas proves birojā.

Mēs internetā atradam bildi ar juvelierizstrādājumu kas mums patīk, vai Jūs varat tādu izgatavot?

  • Jā, Jūs varat nosūtīt vēlamā juvelieristrādājuma bildi uz e-pastu info@zelts.lv, norādot pasūtījuma parametrus,izmēru un vēlamās izmaiņas. Mēs aptuveni aprēķināsim izgatavošanas un materiālu izmaksas.

Kāda gredzenu forma (profils) ir ērta ikdienasvalkāšanai?

  • Balstoties uz mūsu pieredzi par valkāšanas komfortu, rekomendējam izvēlēties profilu ar noapaļotu iekšējo maliņu, kā bildēs. Pie tam ārējais profils var būt gan noapaļots, gan taisns pēc Jūsu vēlmes.

Ring profile

Kā pareizi noteikt gredzena izmēru?

  • Mūsu salonā Jūs varēsiet noteikt gredzena izmēru ar speciālā gredzenu komplekta palīdzību. Juvelieris ieteiks kādiem aspektiem būtu jāpievērš uzmanība izvēloties gredzena izmēru – piemēram, atkarībā no gredzena platuma, viens un tas pats izmērs var būt vairāk vai mazāk komfortabls.

  • Mūsu mājas lapā sadaļā Gredzenu izmēri Jūs varat atrast gredzenu izmēru tabulu.

Atbildes uz citiem jautājumiem Jūs varēsiet iegūt izlasot informāciju, kas ir nopublicēta zem norādēm mūsu mājas lapas apakšējā daļā vai arī atsūtot Jūsu jautājumu uz e-pastu: info@zelts.lv.